הרחקת יונים

מגוון פתרונות מקצועיים להרחקת יונים – פתרון מיידי! אחריות בכתב!

 

הרחקת יוניםהרחקת יונים

 

 

 

 

7 שנות אחריות!

הן הרבו להופיע באזורי מגורים כתוצאה מכוח הסתגלות גבוה עד אשר המצב הפך לבלתי נסבל . יונים כיום גורמות למטרד לאדם ועלולים להעביר גורמי מחלה לאדם וחיות המחמד.

לפני הפעולות היו ערימות לשלשת בעובי מס' סנטימטר על גגות , מתקני חשמל ומרפסות.  מי השתייה זוהמו בקולי צואתי .משפחות נאלצו לעזוב את בתיהם ולקבל דיור חלופי בגלל מטרדי היונים היונים גרמו לגירודים עקב כך נאלצו לקבל טיפול אנטיביוטי. לשלשת היונים מלבד היותה מפגע תברואי בהיותה הגורם החשוב ביותר בהפצת מחלות מיונים. יונים גם מעבירות כינים ,קרציות ופשפשי מיטה. היונים גם מעבירות את טיפוס המעיים , עלולות לגרום להרעלת מזון. חברתנו מתמחה בהרחקת יונים במגוון פתרונות מקצועיים.

הרחקת יונים תתבצע במספר שיטות יעילות בהתאם לסוג המפגע.

20140123_145951הרחקת יונים בעזרת דוקרני נירוסטה היא שיטה להרחקת יונים במקומות בהם היונים נוחתות ומתיישבות, שיטה זו תימנע מהם לנחות  . הרחקת יונים במסתורי כביסה ע"י רשתות  UV עמידות בפני כול מזגי האוויר שיטה יעילה ומקצועית להרחקת יונים הרשת מונעת מהיונים להיכנס לתוך המסתור ,. הרחקת יונים באמצעות מכשור אלקטרוני נמצאה כלא  יעילה . הרחקת יונים הוא לא עסק לחובבנים , הרחקת יונים דורשת ידע וניסיון רב בתחום.

חברת אור שאול הדברות בעלת ידע וניסיון רב בהרחקת יונים לחברתנו מספר פעולות הרחקה מהיעילות בעולם. חברתנו מספקת ייעוץ ותמיכה חינם הכוללים הגעה לבית הלקוח או העסק ולקבלת הצעת מחיר ללא כל עלות.

לגלריית התקנות לחצו כאן

לגלריית סרטונים לחצו כאן

הרחקת יוניםאור שאול הדברות הינה חברה שעובדת שנים בתחום הרחקת יונים והדברת מזיקים . החברה פעילה עשור ולא חדלה להתפתח ולהוביל את תחום ההדברה בארץ ולפריצות דרך מובילות. החברה מנוהלת ע"י אנשי מקצוע מהמובילים בארץ בשיתוף עם אנשי הפיתוח והמחקר הטובים היותר

אם גם אתם מעוניינים בשירות או ייעוץ בנושא הרחקת יונים התקשרו  אלינו או השאירו פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.