בחירת חברת הדברה מקצועית לגינה הפרטית

בתהליך עיצוב גינה פרטית חשוב לחשוב על כל ההיבטים, הן מבחינת תכנון נכון של הינה מבחינה פרקטית והן מבחינת הנושא הכאוב יותר שהוא עניין החרקים. כל מי שמחזיק ברשותו גינה מטופחת עם עצים וצמחים, יודע כי עם כל היופי של הגינה והרוגע שהיא משרה, ישנו מטרד אחד שיכול להוציא כל אדם משלוותו והוא החרקים, המעופפים והמכרסמים המטיילים בחופשיות בגינה, אך אל דאגה, כיום ניתן למצוא שפע של פתרונות הדברה שיאפשרו לכם לשבת ברוגע בגינה ולנצל אותה כמה שאפשר. חרקים ומעופפים לרוב מגיעים בתקופת הקיץ, שאז הם יוצאים מתרדמת החורף ומחפשים מזון, לכן חשוב מבעוד מועד לבצע הדברה על ידי חברת הדברות המתמחה בהדברת גינה פרטית.

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים חברת הדברה?

ראשית, חשוב לדעת אלו צמחים יש ברשותכם, שהרי כל צמח וכל עץ מושך אליו חרקים שונים, כדוגמת עץ דקל המושך אליך את חרדנית הדקל המכרסמת את עצי הדקל. דשא למשל, יכול למשוך אליו מעופפים ונמלים וכך הלאה לגבי יתר הצמחים. חברת הדברה מקצועית תדע להתאים את חומרים ההדברה בקפידה לגינה הפרטית שלכם, לכן לאחר עיצוב גינה פרטית תוכלו להזמין חברה הדברות שתבצע הדברה מקצועית.

חומרי הדברה ידידותיים לסביבה – בעבר חברות הדברה היו משתמשות בחומרים כימיקליים שאינם ידידותיים לסביבה וגם לא לבריאות של דיירי הבית. כיום, ניתן למצוא הדברה ירוקה אשר יעילה לסביבה, כיוון שהדברה זו עשויה מצמחים הרעילים לחרקים ומכרסמים ואינם פוגעים בסביבה או בבני אדם.

חברה המתמחה בהדברה גינות פרטיות – יש לא מעט חברות הדברה בשוק, אך לא כל אחת מהן מתמחה בהדברה גינות, שהרי יש צורך להשתמש בחומרים מיוחדים ולא בחומרים המיועדים לשימוש ביתי. לכן, בעת בחירת חברת הדברה חשוב לוודא קודם לכן כי החברה מתמחה בהדברת גינות פרטית. מה שעוד חשוב לבדוק, הוא – האם החברה מתמחה בהדברת סוג המכרסמים, החרקים או המעופפים המטרידים את מנוחתכם בגינה.

ניסיון ומוניטין של החברה – בעת בחירת חברת הדברות כדאי לבדוק את ניסיונה בתחום ההדברות, שהרי חברה בעלת ניסיון רב תוכל לספק לכם שירות אישי ומקצועי וכמובן תעניק לכם אחריות מלאה על ההדברה, כך שאם החרקים או המזיקים חזרו יהיה לכם למי לפנות. לרוב, חברות הדברה המכבדות את עצמן יעניקו אחריות על ההדברה בין שלושה לשישה חודשים.

בדקו מחירים – חשוב לבצע השוואות מחירים בין חברות ההדברה ולבדוק על מה אתם משלמים. מחיר ההדברה נקבע לרוב על פי הפרמטרים הבאים: גודל הגינה אותה תרצו להדביר, סוגי החרקים הקיימים בגינה, סוג הריסוס המבוצע בגינה, אם יש צורך באמצעים אלקטרונים בעת ההדברה ועוד. בכל מקרה, מומלץ לבצע סקר שוק מעמיק כדי לאמוד את המחירים ולבחור בחברה שנראית לכם הכי מקצועית.