הדברת ג’וקים

הדברת ג’וקים (תיקנים)

בארץ ישראל ידועים 4 מיני תיקנים:

*תיקן גרמני

*תיקן אמריקאי

*תיקן מזרחי

*תיקן פסים חום

קודם הדברת ג’וקים חשוב להכיר את מחזור חייהם ודרך התפתחותם בקרבת בני האדם וחיות המחמד. התיקנים מתפתחים בגלגול חסר , מטילים את ביציהם בתוך תיקי ביצים סגורים קשיחים.

 סימנים למוקדי נגיעות

הפרשות , נשלים , ריח רע , תיקנים חיים הדברת ג’וקים תתבצע ע”י איתר מוקדם של מוקדי הנגיעות  כדי להצליח יש להשתמש בחומרי ההדברה המובילים בשוק. הדברת ג’וקים תתבצע ע”י ריסוס מערכת הביוב שממנה מתפתח התיקן האמריקאי. הדברת ג’וקים תתבצע ע”י ריסוס הבוגרים וריסוס תיקי ביצים ע”י מגח”ים אשר ימנעו את התפתחות הביצים . הדברת ג’וקים תתבצע ע”י ריסוס במקומות המסתור  בסדקים ובחריצים שלהם ומקום כניסתם לבתים. הדברת ג’וקים מקצועית תמנע את כניסת התיקנים בביתכם דרך מקומות המסתור שלהם חשוב להגיע אל אותם מקומות על מנת לפתור את הבעיה מהשורש. הדברת ג’וקים התיקן הגרמני תתבצע ע”י מלכודות וג’לים פיתיונות אשר פותחו עם ההתפתחות הטכנולוגית והידע הרב בנושא.

הדברת ג’וקים תתבצע ע”י מדביר מוסמך ובעל היתר הדברה וניסיון רב בתחום. הדברת תיקנים תתבצע ע”י חומרי הדברה המאושרים לשימוש ובהתאם לנהלים ולכללי הבטיחות.

חברת אור שאול הדברות מובילה בתחום הדברת התיקנים ע”י חומרי הדברה מהבטוחים בעולם המערבי. המלווים ב100% הצלחה ואחריות ארוכת טווח.

אור שאול הדברות הינה חברה שעובדת שנים בתחום הדברת המזיקים והרחקת יונים. החברה פעילה עשור ולא חדלה להתפתח ולהוביל את תחום ההדברה בארץ ולפריצות דרך מובילות. החברה מנוהלת ע”י אנשי מקצוע מהמובילים בארץ בשיתוף עם אנשי הפיתוח והמחקר הטובים ביותר.

אם גם אתם מעוניינים בשירות או ייעוץ בנושא הדברת ג’וקים התקשרו  אלינו או השאירו פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.