הדברת דבורים

הדברת דבורים

 דבורים הם משפחת על בסדרת החרקים. הדבורים התפתחו מהצרעות , ניזונות מצוץ מאבקת פרחים. קיימים 20,000 מיני דבורים והן נפוצות בכל יבשות העולם. קודם להדברת דבורים חשוב להכיר את מחזור חייהם ודרך התפתחותם. הדבורים מתפתחות בגלגול מלא ביצה , זחל , גולם ובוגר , המלכה שולטת בקן ואחראית להתפתחותו ולהטלת הביצים .

הדברת דבורים מצריכה את גילוי הקן , חשוב לאתר את הקן על מנת לפתור את הבעיה. הדבורים מסכנות את האדם וחיות המחמד בעקיצות שלהן לכן חשוב לשמור מהם מרחק. העקיצה מסוכנת ביותר לאנשים על אלרגיה העלולה להסתיים באסון.

 הדברת דבורים תתבצע ע”י ריסוס הקן או איבוקו ע”י חומרי הדברה שאושרו ע”י המשרד לאיכות הסביבה. חשוב לוודא שהמדביר הינו בעל היתר הדברה כחוק ופועל על פי ההנחיות של משרד הבריאות הדברת דבורים תתבצע ע”י מדביר מוסמך ובקיע בתחום ובעל ניסיון רב.

הדברת דבורים תתבצע ע”י מלכודות ללא רעל או באמצעות חומרי הדברה מאושרים הדברת דבורים תתבצע ע”י איסופם בלילה ע”י איש מקצוע בקיע ובעל ניסיון רב בתחום.

 חברת אור שאול הדברות בעל ידע וניסיון רב בתחום לחברתנו מספר שיטות עם היעילות והתוצאות הטובות בשוק. אור שאול הדברות הינה חברה שעובדת שנים בתחום הדברת המזיקים והרחקת יונים. החברה פעילה עשור ולא חדלה להתפתח ולהוביל את תחום ההדברה בארץ ולפריצות דרך מובילות. החברה מנוהלת ע”י אנשי מקצוע מהמובילים בארץ בשיתוף עם אנשי הפיתוח והמחקר הטובים היותר

הדברת דבורים זה עסק למקצוענים בלבד