הדברת זבובים

הדברת זבובים

הזבובים גורמים למטרד לאדם ולחיות הבית ועלולים להעביר גורמי מחלה. הזבובים באים במגע עם מצעים שמכילים פתוגנים כגון צואה , פגרים , הפרשות וכדומה. ניסויים הראו שפתוגנים שנישאים ע”י זבובים יכולים לזהם מזון ולפגוע באנשים ובחיות. עלולים להעביר מחלות מעיים ,עיניים ולגרום לפצעים וזיהומים.

קודם הדברת זבובים חשוב להכיר את מחזור חייהם ודרך התפתחותם . הזבובים מתפתחים בגלגול מלא 3 דרגות זחל גולם ובוגר. הכרת מחזור חייהם חיונית להצלחת טיפול הדברת זבובים. הזבובים מתפתחים במצע של חומר אוגני מרקיב עם שרטיבותו נעה בי 40%-75%.

ארגון מערך בקרה

מוקדי נגיעות קיימים בתוך ישובים , ובשטחים שביניהם. פעולת הדברת זבובים חייבת להתבצע באזור כולו על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

אפיון מוקדי הדגירה

ניתן לומר שכל חומר אורגני מרקיב עם רטיבות מעל 40% מהווה מקור לדגירה. כגון פחי אשפה , פגרים ירקות מרקיבים וכדומה. הדברת זבובים תתבצע באמצעות פעולות מניעה אשר יצמצמו את הבעיה .

הדברת רימות

אתור דגירות רימות הזבובים מחייב פעולה מיידית  הדברת זבובים באמצעות מגח”ים אשר ימנעו מהם להגיע לבוגרים. את תכשיר ההדברה יש להחדיר לתוך ערמות הזבל ע”י ריסוס בלחץ חזק . המגח”ים הם תכשירים ידידותיים לסביבה ובעל רעילות נמוכה לאדם ולחיות הבית טיפול זה מביא להצלחה רבה.

הדברת זבובים בוגרים

הדברת זבובים בוגרים תפעל באמצעות חומרי הדברה שאושרו להדברת זבובים אשר יעורבבו עם סוכרביצוע פעולה זו תיתן את טווח ההדברה הארוך והטוב ביותר. הדברת זבובים באמצעות מלכודות אינה יעילה ואין ביכולה לפתור את הבעיה מהשורש. הדברת זבובים באמצעות מכשירי חשמל אינה יעילה ואין באפשרותה לפתור את הבעיה רק להפחית באחוזים בודדים.

אור שאול הדברת בעל ידע וניסיון רב בהדברת זבובים חברתנו פועלת עם קדמת הטכנולוגיה וברשותנו האמצעים החדישים ביותר לפתרון הבעיה.

אם גם אתם מעוניינים בשירות או ייעוץ בנושא הדברת זבובים התקשרו  אלינו או השאירו פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.