הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים222

הדברת טרמיטים טיפול טרום בניה

היקף מפגעי הטרמיטים הגיע בארצות הברית ובעולם המערבי לסכומים של מיליוני דולרים בשנה. טפול במפגע הטרמיטים דורש הכרה והבנת הביולוגיה של הטרמיטים. שתוף הפעולה בין מזמין ההדברה למדביר חיוני להצלחת הטיפול.

קודם הדברת טרמיטים חשוב להכיר את מחזור חייהם ודרך התפתחותם בקרבת בני האדם. הטרמיטים מתפתחים בגלגול מלא זהו חרק חברתי החי בקינים באדמה עד לעומק של 5 מטר וגם על עצים על פני הקרקע. הטרמיטים ניזונים מעץ וממוצרי עץ המכילים תאית וליגנין. הטרמיטים פוגעים במוצרי עץ כגון משקופים ארונות בתים מעץ קרטון ונייר. ניתן לחדור לעץ שניזוק בקלות בעזרת מברג או סכין. בדיקות הראו שמושבות של טרמיטים המונות 60000 פריטים יכולה לחסל בול עץ גדול ועבה בתוך זמן קצר

 הדברת טרמיטים כיצד זה מתבצע ?

הדברת טרמיטים תתבצע גם ע”י מניעה של מים עומדים. חול המובא יכול להיות נגוע בטרמיטים לכן חשוב לבדוק אותו בעזרת מדביר מקצועי ובעל ניסיון על מנת לבצע חיטוי.

הדברת טרמיטים תתבצע ע”י טיפול מונע בעצים ומוצרי עץ עם חומר מאושר ובטוח לשימוש. הדברת טרמיטים תתבצע גם ע”י טיפול לפני הבנייה יש ליצור שכבות רציפות של חומר ההדברה. הדברת טרמיטים בבנין נגוע תתבצע ע”י קידוחים ברצפת הבית במרווחים של 0.5-1 מטר . אל תוך קידוחים אלה מזריקים בלחץ חומר הדברה המאושר כנד הטרמיטים ובטוח לשימוש. הדברת טרמיטים תתבצע גם ע”י קידוח משקופים נגועים והזרקת חומר הדברה לתוכם.

הדברת טרמיטים באמצעות פיתיונות

הדברת טרמיטים בשיטה חדישה זו המשמשת לניטור והדברה , שפותחה בארצות הברית , משתמשים בפיתיונות אותם טומנים בקרקע מסביב למבנים. בפיתיונות משתמשים לאיתור ריכוז הטרמיטים ולניטור ולבדיקת גודל המפגע. לאחר מכן משתמשים בפיתיונות מורעלים. הטרמיטים לוקחים את המזון המורעל לקן ושם כל הקן מורעל ומושמד.

הדברת טרמיטים תתבצע גם כטיפול מונע. בתים בהקמה יש צורך בטיפול מונע על מנת לא לגרום לנזקים כבדים בהמשך. הדברת טרמיטים בבתים טרם הבניה תתבסס על יצירת שכבת הגנה תוך שימוש בתכשירים מאושרים . הדברת טרמיטים תתבצע ע”י מדביר מוסמך ובל ניסיון רב בתחום.

אם גם אתם מעוניינים בשירות או ייעוץ בנושא הדברת טרמיטים התקשרו  אלינו או השאירו פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם