הדברת פרעושים

הדברת פרעושים

הפרעושים הינם חרקים זעירים מוצצי דם, הפרעושים מנטרים וקופצים ממקום למקום .הם טפילים של יונקים ועופות הגורמים מטרד קשה לאדם ולבעלי החיים. הדברת פרעושים תבוצע ע”י מדביר מוסמך ובעל ניסיון רב , ההדברה תבוצע כנד הבוגרים וכנגד הביצים. בהדברת פרעושים חשוב גם לבצע טיפול כנגד הביצים בעזרת מגח”ים (מווסתי גדילת חרקים) אשר גורמים לקטל הביצים ומפסיקים את התפתחות הזחלים. בישראל ידועים כ 40 מיני פרעושים החשובים שבהם שלושה:

 *פרעוש החתול

*פרעוש הדבר

*פרעוש האדם

 חשוב לבצע הדברת פרעושים מהר ככל האפשר כדי למנוע העברת גורמי מחלה לאדם ולבעלי החיים. הדברת פרעושים תתבצע בעזרת שילוב :הדברה כנגד הבוגרים והדברה כנגד הביצים הדרגות הצעירות. בעזרת מגח”ים. הדברת פרעושים תתבצע גם על גבי בעלי החיים ע”י תכשירים מאושרים ע”י הווטרינר. בהדברת פרעושים חשוב לבחור חברת הדברה בעלת ידע רב וניסיון של שנים בהדברת פרעושים יש לכוון את הטיפול במקום מרבץ של בעלי החיים.

טיפול בבעלי חיים

  1. בדיקה קבועה של חיות הבית והמשק
  2. שימוש בקולרים דוחי פרעושים
  3. טיפול עם תכשירים המאושרים ע”י המחלקה הווטרינרית

הדברת פרעושים בבתי מגורים

שאיבת מקום המרבץ של בעלי החיים בעזרת שואב אבק רב עוצמה.

יש לכבס את המצעים ב60 מעלות.

הדברת פרעושים תעשה ע”י תכשירי הדברה מאושרים וידידותיים לסביבה ולאדם ובעלי רעילות נמוכה בשיתוף עם מגח”ים(מווסתי גדילת חרקים) אשר פוגעים בביצי הפרעושים ובדרגות הצעירות.

 הדברת פרעושים במחסנים

 איבוק או ריסוס בפורמולציה רגילה או מיקרוקפסולרית. בתכשירים המאושרים ע”י משרד הבריאות ואיכות הסביבה.

הדברת פרעושים בחוץ

 למנוע ולהגביל כניסה של בעלי חיים כגון חתולים וכלבים, גירוף איסוף והרחקה של שכבת הקרקע העליונה. הדברת פרעושים תעשה ע”י ריסוס משולב כנגד הבוגרים הביצים והדרגות הצעירו. בעזרת מגח”ים.

חברת אור שאול הדברות פועלת בהתאם להנחיות של המשרד לאיכות הסביבה . חברתנו מובילה בתחום הדברת פרעושים בארצנו בזכות ידע, ניסיון והתפתחות הטכנולוגית.

חברתנו מתחדשת ע”י למידה מתמדת ופועלת באמצעי ההדברה הבטוחים בעולם המערבי.