הרחקת עטלפים

הרחקת עטלפים

 הם סידרה של מעופפים במחלקת היונקים, בעולם ידועים כ115 סוגים. בישראל יש כ33 מיני עטלפים אחד מהם הוא עטלף פירות מצוי והשאר ניזונים מחרקים.

הרחקת עטלפים  תתבצע ע”י התקנת רשת אשר תמנע מהם להיכנס למקומות לא רצויים. שיטה זו היא  בטוחה ואינה פוגעת בעטלפים ותמנע מהם להיכנס למקומות לא רצויים. כיום ישנן מספר שיטות בשוק אשר אינן מצליחות להרחיקם ונמצאו כלא אפקטיביות. השיטה האלקטרונית נמצאה כלא יעילה ואינה אפקטיבית ישנן תלונות רבות בנושא. הרחקת עטלפים באמצעות פרוז’קטורים הינה שיטה שעובדת באחוזים בודדים בלבד וגוזלת חשמל רב ונחשבת ליקרה מאוד, ולא נהוג ליישם אותה

העטלפים

 העטלף הוא יונק מעופף ,שעיר , העובר מתפתח בגוף האם , שייך  למשפחת היונקים. ציפורני הרגליים משמשים לתלייה על קירות , ענפי עצים ועוד. העטלפים פעילים בשעות הלילה, נחים בשעות היום. לעיתים העטלפים פעילים גם בשעות היום. הנקבה בדרך כלל ממליטה עובר אחד.

 נזקי העטלפים

 העברת כלבת -יכולים להידבק כמו בעלי חיים אחרים, יש להימנע מלגעת בעטלף חולה על הקרקע!

 1.גורמים למטרד ולפחד בקרב בני האדם

 2. זיהום בהפרשות וגללים

 3. חודרים דרך סדקים

 4. יריקה על קירות –גורם לנזק אסטטי חמור וקשה

חשוב לבצע במהרה הרחקת עטלפים כדי למנוע העברת מחלות, ונזקים אסטטייםחברתנו מבצעת התקנה של רשתות בצורה מקצועית נגד עטלפים, יש לנו ניסיון רב בתחום.

לחברתנו 100% הצלחה בהרחקת עטלפים באמצעות רשתות שקופות אסטטיות ואינן פוגעות בחזות המקום בכלל. אנו מהמובילים בתחום הרחקת עטלפים ,אנו מבצעים הרחקת עטלפים מחניונים תת קרקעיים , מברכות שחייה ועוד. עם גם אתם מעוניינים בייעוץ ותמיכה בהרחקת עטלפים פנו אלינו לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר.